Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > FLEURESSE

FLEURESSE

İsviçre’de 18.Yüzyılda Aşılama Yapılarak İlk Kez Üretilen *Uttwiler Spatlauber*Cinsi Elmalar, Bugüne Kadar Aylarca Saklanabilmesiyle Tanınıyordu.
O Zamanlar Bu Elma Türünün Nasıl Bu Kadar Uzun Süre Taze Kaldığı Açıklanamazken, Bilim Dünyası Günümüzde Çürümeye ve Çevresel Koşulların Etkilerine Karşı Direnç Gösteren ve Nadir Bilinen Bu Elma Türünün Sırrının”Hücresel Yapısında” Saklı Olduğunu Keşfetti..
Elmanın Yüzeyinde Doğal Olarak Bulunan Bitkisel Maddeler, UV Işınlarına Maruz Kalma Sonucu Ortaya Çıkan *Oksidatif Stres* ve *Tanımlanamayan Olgular* dan Meyveyi Korur ve Aynı Zamanda Güneş Işığı Sonucu Oluşan Deformasyon Etkilerini Tersine Çevirir..


O Halde Doğal Olarak Oluşan Bu Bitkisel Maddeler Güneşin İnsanlar İçin Zararlı Işınlarının Etkilerine Karşı Savaşmak İçinde Kullanılabilir mi ?
İşte Bilim Adamları Bu Soruya Karşılık, Pörsümeyen Ve Çürümeyen Bu Elmanın Kök Hücrelerinden İnsan Cildine de Fayda Sağlayabilecek Ürünler Geliştirmeye Karar Verdiler..
Ve Uttwiler Spatlauber Elmasının Kök Hücresi Çıkarılarak Yeni Bir Ürün Geliştirdiler..
Bilimsel Olarak Tasarlanmış Bir Cilt Bakımı Ürünü Olan *Fleuresse* Bizlere
Daha Parlak Bir Cilt ve Daha Genç Görünümlü Bir Cilt Kazandırmak İçin İsviçre Elmasının Kök Hücrelerini İçerir..
*Fleuresse*
Bitki Kök Hücreleri ve Doğal Olarak Bulunan Diğer Bitkisel Maddeler Temel Alınarak Bilimsel Olarak Tasarlanmış Bir Cilt Bakım Ürünü Olup Cildinizi Besleyerek Size Daha Parlak ve Genç Bir Görünüm Kazandırır…
*FLEURESSE*
Taptaze Canlı ve Genç Görünümlü Bir Cilt İçin

Fleuresse Cilt Bakım serisi hayvanlar üzerinde test edilmiş midir?
Hayır. Ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemekte ve hayvanlardan elde edilen maddeler içermemektedir.
Çok hassas bir cildim var, Fleuresse ürünleri kullanabilir miyim?
Ürünler hassas ciltlere göre düzenlenmiş olmakla birlikte, kullanıcı hassas bir cilde sahipse, öncelikle ürünü kolunun iç kısmında test etmelidir. Eğer hassas ciltler için bir alerji testi uygulandıysa, tüm ürünlerin içeriklerini kontrol edebilirsiniz.
Fleuresse, Birinci Sınıf Bir Cilt Bakım ve Güzellik Ürünü Grubudur. Peki, Bu Ne Anlama Gelir?
Prestijli ve birinci sınıf güzellik ürünleri, pazarda yer alan sözde seri üretim güzellik ürünlerine göre daha pahalı ve etkili olan son teknoloji ürünü malzemelerle formüle edilirler. Fleuresse’in eşsiz özelliği ise cilt bakımında kullanılan malzemelerin aynı zamanda gıda takviyesi ürünlerinde de kullanılıyor olmasıdır. Bunlar arasında, Alaska yaban mersini, Noni meyvesi ekstraktı ve E vitaminini sayabiliriz. Ayrıca, İsviçre elmasından elde edilen etkili ve yüksek kaliteli kök hücreleri de bu ürünlerin içeriğine dahildir.
Aynı özel ve temel malzemelerin tutarlı bir şekilde kullanılması cilt bakımının etkisini ve sonuçlarını arttırmaktadır. Gıda takviyelerinde olduğu gibi, Kyäni; cilt bakım ürünlerinde de test ve yüksek maliyetli araştırma yatırımlarıyla kaliteli malzemeleri kullanmayı seçmiştir.
Cilt tipi bakımından erkekler ve kadınlar arasında ne gibi bir fark bulunur?
Genellikle erkekler daha yağlı, geniş gözenekli ve kalın bir cilde sahiptir. Fleuresse ise hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.
Diğer özel markalarla karşılaştırıldığında Fleuresse ne kadar güçlü bir ürün?
Fleuresse, Kyäni’nin gıda takviyesi ürünlerindeki temel maddelerin eşsiz kombinasyonuna sahiptir. Kyäni konseptinin sağladığı güç, kısaca vücudu içten dışa doğru besleme prensibine dayanır.
Fleuresse’in tüm ürünlerini birlikte kullanmanın faydaları nelerdir?
Sistemi bir bütün olarak kullanmak eksiksiz bir besleme programı sağlar. Bu da aldığınız sonuçları maksimuma çıkarır.
Gündüz ve gece kremleri arasındaki fark nedir?
Gündüz kremi, cildiniz üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturarak, hava kirliliği, UV ışınları, polenler ve klima gibi kötü koşullara karşı koruma sağlar. Cilt, yediğimiz yiyeceklerden en geç fayda sağlayan organdır. Bu organın en aktif olduğu zaman gece saatleridir. Gece kremi, gün kreminden daha fazla besin içerir ve diğer tüm organlar dinlenirken, cildin kendini onarmasına ve yenilemesine yardım eder.
Serum nedir?
Serum, cilt bakım serisindeki en yoğunlaştırılmış üründür. Serum günlük etkilere karşı bir koruma özelliğine sahip değildir. Ancak, gece ve gündüz kreminin etkisini arttırmaya yardımcı olur.
Fleuresse tüm cilt tiplerinde işe yarar mı?
Evet, işe yarar. Fleuresse, cildinizin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış çok çeşitli ve farklı maddeler içerir.
Yüz kremi ve gece kremi arasındaki fark nedir?
Göz çevresindeki cilt, yüzün diğer kısımlarına göre daha küçük gözeneklere sahiptir. Daha ince ve hassastır. Göz kremi dermatoloji ve göz uzmanları tarafından alerji testlerine tabi tutulmuştur. Göz kremi, gece ve gündüz kremlerine kıyasla daha küçük taneli moleküllere sahiptir. Bu sayede göz çevresindeki küçük gözeneklere daha iyi nüfuz eder. Göz çevresindeki bölgede, cildin ince olması sebebiyle, oldukça yaygın görülen koyu halkalar ve kabartılar gibi problemler oluşur. Göz kreminde bu gibi sorunlara karşı olumlu etkiler sağlayan ve problemleri azaltan maddeler bulunur.

Bir Cevap Yazın

Top